Anasayfa Genel OmiseGo Coin Nedir ? OMG Nereden Alınır?

OmiseGo Coin Nedir ? OMG Nereden Alınır?

FxAdmin Soyad

Sanal para birimleri, düzenli olarak kendilerini yenilemeye ve geliştirmeye devam ederken tüm uygulamalardan faydalanmaktalar. Çünkü ilk kuruluşları 2009 ve 2015 yılları arasındaki coinler her zaman için bazı durumlarda yetersiz kaldılar. Özellikle güvenlik ve hız konuları tartışmasız sürekli olarak problem çıkardı. En yeni haliyle OmiseGO (OMG) birçok coin tarafından son derece mükemmel karşılandı. Çünkü sorun olarak algılanan birçok eksik bu sayede kendini telafi etme şansı buldu. Artık sistem üzerinde bu tercihte bulunanlar daha hızlı işlem görürken, diğer taraftan güvenli bir biçimde eylemlerini gerçekleştirmekteler. 

OmiseGO (OMG) Nedir? Ne Amaçla Kullanılmaktadır? 

OmiseGO ölçeklenebilir sistem üzerinden ve blockchain tabanlı bir birim olarak karşımıza çıkmakta. 2017 yılına gelindiğinde artık tüm gelişimini tamamlamış ve daha sonra bir adım öne atmak amacıyla tasarlanmıştır. Bu sayede bu zamana kadar dijital para borsalarının yaşadığı sorunların çok büyük bir bölümü, uyum sağlanıyorsa rafa kalkıyor. Çünkü son derece hızlı çalışan bu sistem aynı zamanda uygun maliyetlerle daha fazla ilgi toplamayı başardı. Bakıldığı zaman bir taraftan düzenli olarak kullanılmak istenilen alanlar aralıksız olarak yavaş işleyen durumlardan şikayet ederler. Haklı olarak çok daha rahat bir şekilde halledilecek olan birçok detay, tüm gelişimi durduracak seviyeye varmakta.  

Ortalama olarak neredeyse tüm coin türleri, yavaş, pahalı ve gizliliği deşifre durumda. Ancak OmiseGO satın alarak artık tüm bu soru işaretleri sonuca ulaşıyor. Gizlilik konusunda neredeyse sürekli internette bir ilan görmekteyiz. Hesabı çalınan veya aktarımları aralıksız takip edilen kişiler gibi, ancak dikkat edildiğinde yalın bir uygulama seçilmiş ve hack edilme konusunda savunmasız coinler için görmekteyiz. Gizlilik hususu üretimin yapılmasındaki temel amaç olarak kabul görüyor. Kendi cüzdanınızda böyle bir coine sahip olmak, tam olarak işlemlerinizi ve hesabınız güvence altına almak anlamı da taşımaktadır.  

OmiseGo’nun Diğer Özellikleri Nelerdir? 

Dijital cüzdanlar her zaman için belirli niteliklerle sabitlenmiştir. Herkes istediği gibi kod yazma ya da diğer faaliyetleri rahatça yapamamaktadır. Fakat OMG coin tam olarak kullanıcı tabanlı tasarlanmaktadır. Dikkat edildiğinde bu uygulama tüm geliştiriciler için farklı anlamlar ifade ediyor. Diğer taraftan cüzdan oluşturmak için harcanan efor ve maddi olanaklarda daha az kullanılarak kendisini, elde edilebiliyor.  

image 1 - OmiseGo Coin Nedir ? OMG Nereden Alınır?

Merkezsiz borsalar adına en kaliteli seçim olan Ethereum üzerinde kayıtlı olan tüm uygulamalar çok rahat bir şekilde aktif hale getirilebilecektir.  

Ve en büyük avantajların başıdna normal ATM bankacılığı gibi noktalardan nakit çekimler gerçekleştirebiliyorsunuz. Yani tek başına bir banka görevi görerek tüm finansal işlemlerinizi tek bir alana toplama şansı veriyor. Düzenli ve diğer taraftan geliştirilmesindeki asıl hedeflerden birisi de kişisel bankacılık girişimcileri oluşturmak olarak da algılanabilir.  

OmiseGO Nereden Nasıl Alınır? 

Yapılan araştırmalarla Dünya üzerinde en çok işlem gören sanal para borsası BinanceOMG almak oldukça makul koşullar sunmakta. İlk olarak kendi hesabınızı oluşturup, içine BTC göndermeniz gerekmektedir. Kayıt işlemi bittikten sonra direk olarak bcoin işlemini halletmek için bu adımları takip etmeniz gerekmektedir. 

Sayfanın sağ üst kısmındaki FUNDS seçeneğine gelip, hemen yanındaki deposits&withdrawals tercihinde bulunmanız gerekmektedir. Tıkladıktan sonra açılacak olan sayfanın arama motoruna Bitcoin yazarak tespit ediniz. Bu adımlardan sonra 15 dakikada aktarım gerçekleşmektedir. Son olarak BUY yazısına tıklayarak işleminizi sonlandırabilirsiniz. Sanal para birimleri adına tüm alım-satımları bu şekilde halledebilirsiniz. 

0 yorum

Benzer Yazılar

Yorum YAp